Second League Team, Champions League Fysisk. Fotballspillere fra Corvinul, viralt bilde etter å ha slått CFR med 4-0: «We Did It To The Squares»

På bildet er spillerne trent av Florin Maxim, som entusiastisk kvalifiserte seg til semifinalen i cupen, og knuste CFR. Fotballspillerne koste seg da på banen, og i garderoben anstrengte de musklene, bildet var imponerende.

Den har fått over 3600 likes og har blitt delt på nytt fra klubbens offisielle side alene over 80 ganger. Dessuten kommenterte nesten 500 personer og tydeligvis kom mange ikke over den misunnelsesverdige fysiske formen til andredivisjonsspillerne.

«Gratulerer til treningstreneren», skrev en av klubbens fans, mens en annen skrev: «Jeg har også gjort det med quads!»

En annen Hunedoren-supporter kommenterte: «Du kan se preparatet, hvilke kropper du har! Godt gjort!» en annen la til: «Dere så ut som gladiatorer på arenaen! Du er den beste!»

Rating
( No ratings yet )
admin/ author of the article
Loading...