Til tross for at den andre klubben trakk seg, forsterker Vidi seg med en engelsk midtbanespiller

Fra denne sommeren fortsetter han karrieren i Fehérvár FC George Dobsonen midtbanespiller for Charlton Athletic.

Den 24 år gamle fotballspilleren har gyldig kontrakt med laget sitt frem til 30. juni, så han kan først slutte seg til Vidi etter at den går ut. Det ungarske laget var klare til å betale for at fotballspilleren skulle komme til vinteren, men Charlton godtok til slutt ikke dette tilbudet.

De siste dagene har klubben vår blitt enige om alle betingelser med George Dobsons klubb angående den umiddelbare overgangen i februar, men London-klubben trakk seg ut av avtalen i siste øyeblikk, midtbanespilleren vil derfor være en spiller i klubben vår fra 1. juli

– skrev Vidis hjemmeside.

Dobson hadde stints i Arsenal og West Ham United i ungdomsrekkene, etterfulgt av perioder i Walsall, Wimbledon, Sunderland og det nederlandske topplaget Sparta Rotterdam før han flyttet til tredjelaget Charlton Athletic. De siste to og en halv sesongene har han spilt i 130 kamper, med 5 mål og 7 assists.

Rating
( No ratings yet )
admin/ author of the article
Loading...